Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

YouTube`de sevdiğiniz Videoları Ayıklayın ve Mpeg Çevirin

YazarMesaj
ShELBy
Admin
ShELBy

Rep Puanı : 152
Aldığı Teşekkür : 1
Doğum tarihi : 01/01/90

YouTube`de sevdiğiniz Videoları Ayıklayın ve Mpeg Çevirin Empty
MesajKonu: YouTube`de sevdiğiniz Videoları Ayıklayın ve Mpeg Çevirin   YouTube`de sevdiğiniz Videoları Ayıklayın ve Mpeg Çevirin EmptyPaz Kas. 08, 2009 10:20 pm

Evet arkadaşlar Forumda aradım ''knightkınaytdiyeokunmaz''
arkadaşımız sadece sitenin ismini söylemiş ve ben sizlere nasıl
yapıldığını resimli olarak anlatacağım.(başka sitelerdende olabilir o size kalmış artık);

1. Youtube`den beğendiğiniz Videonun Linkini Kopyalayın.

YouTube`de sevdiğiniz Videoları Ayıklayın ve Mpeg Çevirin Linksa2

2.www.keepvid.com `daki Dowland From xxxx kısmına Linkinizi Yapıştırın ve Sağ taraftaki Sekmeden Sitenizi seçin ve Dowland tıklayın.

YouTube`de sevdiğiniz Videoları Ayıklayın ve Mpeg Çevirin Wol_errorOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( 767x190 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
YouTube`de sevdiğiniz Videoları Ayıklayın ve Mpeg Çevirin Dowlanday3

3. Size verilen link`e tıklayıp bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz ancak video`nun dosya uzantısı .flv oluyor.

YouTube`de sevdiğiniz Videoları Ayıklayın ve Mpeg Çevirin Wol_errorOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( 773x285 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
YouTube`de sevdiğiniz Videoları Ayıklayın ve Mpeg Çevirin Dowland2cb2

Yüklenilen Videoyuda Mpeg Çevirmek için benim kullandığım bir Converter var. Onu kullanarak kolayca çevire bilirsiniz.

4. Programını indirin. Ben tarattım birşey bulamadı benim avast ama siz genede taratın;

...:::Imtoo 3gp video converter:::...

5. Program Kurulduktan sonra;

YouTube`de sevdiğiniz Videoları Ayıklayın ve Mpeg Çevirin Mmtozf7

6.Encode ile Programı Çevirme işlemi. ancak sizden Program isim ve Lisans kodu isteyecek burada çıkan pencereye ''Later'' diyoruz ve İşleminiz tamamlanınca istediğiniz gibi izleyin.
http://knight.forumxpress.net

YouTube`de sevdiğiniz Videoları Ayıklayın ve Mpeg Çevirin
1 sayfadaki 1 sayfası